Vestre Bærum Håndballklubb

Vestre Bærum Håndballklubb

Jenteløftet i VBHK!

Postet av Vestre Bærum Håndballklubb den 9. Dec 2018

JENTELØFTET I VBHK! 

Dette er klubbens J18 / 6.divisjonslag med hovedtrener Thomas Grøndahl, sesongen 2018/19.

Foran inneværende sesong ble klubben enige med Lommedalen Håndball om et samarbeid på gruppene J16, J18 og kvinner senior. Samarbeidet resulterte i fem sammensatte lag til 2018/19-sesongen. Med to J16-lag, ett J18-lag på nivå 1 og to seniorlag, i henholdsvis 4. og 6.divisjon, har vi åpnet muligheten for spill på flere nivåer for jentene i området vårt.

Dette er ett av flere tiltak klubben nå har tatt tak i for å løfte jentesatsingen og lage et solid grunnlag med flere spillmuligheter for de yngre jentene i VBHK for årene som kommer! Vi ønsker å legge til rette for at alle nåværende og fremtidige jentespillere i klubben skal ha muligheten til å spille på et passende junior- og seniornivå når den tid kommer. Ønsker du å komme på trening med jentene, eller mer informasjon om de forskjellige gruppene, kan du ta kontakt med klubbens daglige leder på eirik.f.wartiainen@gmail.com.  0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline