Vestre Bærum Håndballklubb

Vestre Bærum Håndballklubb

Klubbens største spillegruppe!

Postet av Vestre Bærum Håndballklubb den 28. Okt 2018

KLUBBENS STØRSTE SPILLEGRUPPE!


Dette er klubbens største spillegruppe! Jenter født i 2006 består av 38 spillere fordelt på en Rykkinn-avdeling og en Bærums Verk-avdeling. J2006 har totalt fire serielag denne sesongen, både på nivå 1 og 2.


Gruppen er opptatt av å kunne gi et passende sportslig tilbud til alle spillerne, uansett nivå, og har jenter fra Lommedalen, Gullhaug, Anna Krefting, Rykkinn, Skui, Levre og Bryn skole.


Gruppene trener to ganger i uken hver i Rykkinnhallen og Helsethallen, i tillegg til en tredje fellestrening for de som ønsker det. Laget har som ambisjon og beholde alle jentene så lenge som mulig, og oppleve gode, sportslige resultater sammen! Spillergruppene ledes av Steinar Børstad, Linda Lynaas, Christian Eng, Kristin Normann, Bente Antonsen og Mette Furustad.


Vi gleder oss til å følge jentene videre denne sesongen!
0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline