Vestre Bærum Håndballklubb

Vestre Bærum Håndballklubb

INNKALLING TIL NASJONAL TALENTSAMLING!

Postet av Vestre Bærum Håndballklubb den 21. Jun 2018

INNKALLING TIL NASJONAL TALENTSAMLING! 

Norges Håndballforbund tok i dag ut spillere fra alle landets håndballregioner til nasjonal talentsamling i Skien, 6. - 9.august!

Isak Trømborg fra klubbens G2003-lag var en av åtte spillere fra region øst som var inkludert i troppen! Isak er venstre bakspiller, og har imponert såpass under årets SPU-samlinger, samt den regionale talentsamlingen på Rakkestad for to uker siden, at han nå også inkluderes i denne nasjonale samlingen!

Dette er klubbens femte spiller som deltar på nasjonale samlinger de siste sesongene, og klubbens første fra en meget spennende 2003-årgang! Vi fortsetter og la oss imponere av det grundige og ekstremt gode arbeidet som gjøres av klubbens trenere og ledere!

Hele klubben gratulerer Isak med innkallingen og ønsker han masse lykke til på samling i august! 0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline