Vestre Bærum Håndballklubb

Vestre Bærum Håndballklubb

Partneravtale mellom Vestre Bærum IF og Haslum HK

Postet av Vestre Bærum Håndballklubb den 7. May 2017

I forbindelse med klubbens helt ferske partneravtale med Haslum HK inviterer vi alle guttespillere med foreldre, trenere, lagledere og andre ressurspersoner til et foredrag med tidligere Helset- og Haslumspiller Erlend Mamelund førstkommende mandag klokken 19:30 i Helsethallen! Gratis inngang, kaffe og saft!

Partneravtalen mellom Vestre Bærum og Haslum HK er signert for ett år, med mulighet for forlengelse, og vil bidra til et enda tettere samarbeid mellom våre to klubber, samt hospiteringsmuligheter for klubbens eldste guttespillere i trening- og kampsituasjon.

Vi ser frem til et godt samarbeid med Haslum og gleder oss til foredrag med Erlend Mamelund førstkommende mandag!0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline